BES – Bergeijk: 2-2

De eerste wedstrijd van het seizoen in Bergeijk eindigde in 1-1. Dit was destijds een terechte uitslag van de wedstrijd.

Vandaag begon BES uitstekend aan de wedstrijd tegen de koploper Bergeijk.
Het speelde Bergeijk gedurende de eerste helft volledig van de mat, wat resulteerde in een 2-0 ruststand.
Bergeijk had in het geheel geen vat op het spel van de bessers.

In de 15e min had BES al op 1-0 kunnen komen. Uit een corner tikt Maikel vd Honing de bal via de lat over.
In de 18e min, na een foutieve terugspeelbal van Bergeijk, mocht Mark Balmer de bal onderscheppen en de 1-0 aan tekenen. Maikel vd Honing kreeg in de 38e de bal aangespeeld door Tony van Dongen. Vrij voor doel mocht hij de 2-0 binnen schieten. Bergeijk kwam er niet aan te pas en ging met een 2-0 stand rusten.

Met de rust werden er door Bergeijk wat posities gewisseld. BES had het hier in het begin erg moeilijk mee en binnen 6 min kwam Bergeijk langszij, door 2 x Robin Vink. De eerste uit een vrije trap, die door de doelman van BES verkeerd ingeschat werd en enkele minuten later middels een schot door een mêlee van benen van de BES verdedigers.

Hierna had BES het spel van Bergeijk door, en was gedurende de rest van de wedstrijd de gelijke aan Bergeijk.
De wedstrijd ging echter gelijk op, met kansjes aan beide zijden. Gescoord werd er echter niet meer.
Daarom zou de stand niet meer veranderen en kon er als de eindstand 2-2 worden genoteerd.