BES- DBS uitslag: 1 – 1

Vandaag, toch wel een wat gehavend BES, tegen DBS die in de rangschikking 2 punten voorsprong heeft op de mannen uit Borkel en Schaft. Bij een overwinning zou BES een plaats stijgen.

Bij aanvang had Jurgen Pinckers al het nodige reparatiewerk moeten verrichten door blessures van Robert v.d. Palen en Daan Bartels. Daar kwam na 2 minuten spelen nog een derde speler bij doordat Rens van Til bij een duel ongelukkig neerkwam en met een ogenschijnlijke knieblessure het veld moest verlaten.

Na een rommelige start, waarin er meer fout ging dan goed, was het de overigens goed leidende scheidsrechter Tunders die voor een strafschop floot na handsbal van Sander van Kessel. Mike Box schoot deze onberispelijk in de hoek zodat het na 8 minuten spelen al 0 – 1 stond. Het eerste half uur was DBS de bovenliggende partij zonder tot goed voetbal te komen. Na 30 minuten spelen creëerde BES pas het eerste gevaar voor het doel van DBS. Na 40 minuten draaide Robin Smets binnen het strafschopgebied goed weg van zijn tegenstander, doch die liet zijn been wel wat lang uitgestoken staan en Robin zo ten val werd gebracht. De scheidsrechter zag hier echter niets in. Na rust kwam BES anders uit de startblokken en trok de wedstrijd meer naar zich toe. Zowel Maikel v.d. Honing als Bart Winters trokken regelmatig richting het doel van Tim ter Haar. In de 65e minuut was het wederom Bart Winters die slechts door een overtreding binnen de 16m lijnen tot staan kon worden gebracht, middels een overtreding gemaakt door Yurjen de Jongh. Maikel van de Honing maakte geen fout en schoot de toegekende strafschop binnen 1 – 1. De trainer van DBS wisselde waardoor deze met 2 spitsen ging spelen, waardoor er voor BES meer mogelijkheden kwamen door het inschuiven van de vandaag weer sterk spelende Twan Bogers. Er ontstonden nog wel kansen doch uiteindelijk floot de scheidsrechter na 90 minuten af en werden de punten eerlijk gedeeld.

A.s. zondag, eerste Paasdag, speelt BES tegen Hapert in Hapert, aanvang 14.30 uur.

 

Opstellingen:

BES: 1. Nick Tummers, 3. Sander van Kessel, 4. Twan Bogers, 5. Mark Gerrits, 6. Jeroen Evers, 8. Robin Smets, 9. Rick Schoofs (16. Rob Schellens), 10. Maikel v.d. Honing, 11. Bart Winters, 14. Rens van Til (7. Mark Balmer), 15 David da Silva (17. Twan v.d. Looij).

DBS: 1. Tim ter Haar, 2. Gijs Broeren, 3. Mike Box (19. Quint Zwartenkot), 4. Dominique v.d Wildenberg, 5. Edwin Riestra (16. Toon Sweegers), 6. Stijn v.d. Berk, 7. Ruud van Breemen. 8. Adil Ramzi, 13. Dennis van der Torren (15. Marijn van Asten), 14. Yurjen de Jongh, 18. Dylan van Dinter.

 

Uitslagen BES:

BES vr1 – Steensel vr1:                 0 – 1

BES 3 – ZSC 4:                               3 – 1

BES 2 – Bladella 7:                         6 – 1

BES 1 – DBS 1:                               1 – 1

 

Programma BES:

Zondag 01 april.

BES vr1: vrij

BES 3: vrij

BES 2: vrij

14.30 uur:     Hapert 1 – BES 1