BES – Hilvaria uitslag: 0-4

Voor de mannen uit Borkel en Schaft stond voor vandaag een zeer moeilijke klus te wachten. Tegenstander Hilvaria heeft alle voorgaande competitiewedstrijden weten te winnen met een doelsaldo van maar liefst 51 voor en 14 tegen uit 10 wedstrijden. Toch was het BES dat de eerste mogelijkheden kreeg. Zowel Bart Winters (2x) als Daan Bartels kregen in de eerste 20 minuten kansjes. Na 22 minuten spelen krijgt Hilvaria een vrije trap te nemen op links, schuin voor doen op een afstand van 25 m. Deze werd slim (ingestudeerd) genomen waarna er een scrimmage  voor doel ontstond waaruit uiteindelijk Daan van de Wiel het laatste zetje wist te geven om de 0 – 1 te scoren. Hierna kwam Hilvaria een klein kwartiertje nadrukkelijk opzet, zonder echte kansen te creëren. In de 35e minuut moest doelman Robert van de Palen van BES zich laten vervangen door Nick Tummers. In de 36e minuut wist Ralf Huijbregts nog een corner over het doel van Nick Tummers te koppen. De rust brak aan met een 0 – 1 achterstand voor BES. Direct na rust was het wederom Hilvaria die geholpen werd door foutjes in de BES verdediging waardoor Coen van Oirschot voor 0 – 2 kon zorgdragen en in de 55e minuut wist Ralf Huijbregts heel simpel te scoren uit een corner, 0 – 3. Uiteindelijk bepaalde Dorus van Trier in de 78e minuut de eindstand op 0 – 4, na wederom een verdedigende fout.

Al met al een verdiende overwinning van Hilvaria, waarbij de kanttekening geplaatst kan worden dat er geen doelpunt zijn ontstaan uit een nette uitgespeelde aanval. De spelers van BES hebben zichzelf te kort gedaan, organisatorisch stond het geheel goed en werd dit goed uitgevoerd. Het veldspel van BES was minder als we gewend waren en er werden voor dit niveau te veel fouten gemaakt om een goed resultaat neer te zetten.

Opstellingen:

BES: 1. Robert van der Palen (20. Nick Tummers), 3. Sander van Kessel, 4. Twan Bogers, 5. Mark Gerrits, 6. Jeroen Evers, 7. Mark Balmer ( 15. David da Silva), 8. Robin Smets, 9. Rick Schoofs, 10. Maikel v.d. Honing, 11. Bart Winters ( 14. Rens van Til), 12. Daan Bartels, 14. Rens van Til, 15 David da Silva, 16. Rob Schellens.

Hilvaria: 1. Sjors van Laarhoven, 3. Pim Abrahams, 4. Jisk van Teeffelen (14. Koen Wijten), 6. Ralf Huijbregts (5. Jesse van de Wal), 7. Joerie van Rijswijk, 8. Daan van de Wiel (11. Sem Hendriks), 9. Coen van Oirschot, 10. Joost van Doormaal, 15. Dorus van Trier, 16. Greg van Gestel, 17. Max de Kort.

Uitslagen BES:

BES vr1 SVBudelvr1:  0 – 1

BES 3 – Una 9:             2 – 5

BES 2:                            vrij

BES 1 – Hilvaria:           0 – 4

Programma BES  4 februari 2018:

14.30 uur      PSV 1 – BES 1

12.00 uur      Bladella 7 – BES 2

10.30 uur       BES 3 – Brabantia 13

11.00 uur      Steensel vr1 – BES vr1