BES laat dure punten liggen tegen Riethoven

28 februari 2016  BES 1 – Riethoven 1  Uitslag: 2-2

Na een afwachtend begin kreeg Riethoven de 1e kans om te scoren. In de 19e min schoot Tim de Graaf uit de draai direct op het doel van BES. De doelman van BES ontpopte zich deze middag tot beste man van de Bessers en tikte de bal via de lat over het doel. 1 Min later had Riethoven de kans om op voorsprong te komen. Op een diepe bal kwam de doelman van BES uit het doel, maar miste de bal. Jeroen Evers, kan net redding brengen. Vervolgens kopte Luuk Gijsbers namens BES net over het doel van Riethoven. 2 Min later deed Maickel vd Honing het beter. Uit een corner kopte hij de 1-0 voor BES binnen. Enkele minuten later werd een voorzet Van Riethoven door verdediger Sander van Kessel nog net aangetikt waarop de doelman van  BES de bal nog net op kon pikken. 5 Min later werd Maikel vd Honing door de doelman van Riethoven, na een diepe bal neergehaald. De scheidsrechter zag dit anders dan het publiek, en gaf Maikel en gele kaart voor een schwalbe. De doelman van Riethoven gaf na de wedstrijd aan dat hij geluk had gehad, dat hij nog op het veld mocht staan, omdat hij Maikel wel degelijk onderuit had gehaald. Enkele minuten later kwam BES op 2-0 na een rush van de linker back John vd Ven. Zijn voorzet was perfect voor Maikel vd Honing om de 2-0 binnen te schieten. BES kreeg vervolgens nog enkele kansen om de score uit te breiden. Ook Riethoven kreeg net voor de rust de kans om te scoren. Uit een vrije trap Van Driel moest doelman vd Palen van BES alles uit de kast halen om de bal uit het doel te houden.

Derhalve was de ruststand 2-0.

In de 2e helft was Riethoven het betere team en BES moest laatste man Sander van Kessel wisselen na een neusblessure. Riethoven kwam na 16 min op 2-1 door Harm Theuws die uit een corner de 2-1 binnen kopte. Na een foutieve pas in de verdediging kwam Riethoven in de 20e min op 2-2 door Joey van Otten. BES zette door enkele wissels nogmaals aan, maar kwam niet meer tot scoren. Derhalve een terechte gelijkspel.