BES laat het afweten tegen Netersel

6 maart 2016  BES 1 – Netersel 1  Uitslag: 0-3

Vandaag heeft BES het af laten weten tegen Netersel. Na een 0-2 ruststand werd het uiteindelijk 0-3 voor Netersel. BES begon aanvallend aan de wedstrijd zonder echt kansen te creëren. In de 4e min werd een afgeslagen bal door Besser Jordy Bukkems op de kruising geschoten. In de 18e min schoot M. Michiels namens Netersel, na een steekbal rakelings over. Dit was een voorteken dat de 3-mans verdediging van BES het niet makkelijk ging krijgen. Netersel kroop meer uit zijn schulp en koos de aanval. Dit resulteerde in de 22e min in de 0-1 door Daan Michiels, die op een breedtepass van een teamgenoot niet goed gedekt werd. In de 30e min kwam Netersel zelfs op 0-2 door L v. d. Sande, die een diepe bal goed wist af te werken. Doordat BES wel overwicht had, maar geen kansen wist te creëren, werd dit de ruststand.

Met de rust werd er bij BES op 2 plaatsen gewisseld. BES nam nog meer het overwicht in handen, maar wist nagenoeg geen kansen te creëren. Frustraties bij de BES-spelers leverde een 4-tal gele prenten op van de uitstekende scheidsrechter de Bruin uit Veldhoven. BES wist de verdediging van Netersel goed onder druk te zetten, maar het pasje om te scoren bleef uit. 6 Min voor tijd kwam Netersel zelfs op 0-3 door Bob de Oude die net daarvoor ingevallen was. Ondanks dat BES een veldoverwicht had, wist het vandaag veel te weinig kansen te creëren en ging daardoor dan ook terecht ten onder tegen een hard werkend Netersel