Steensel – BES uitslag 1-1

Binnen het half uur had BES op een riante voorsprong moeten staan. Een 5-tal kansen werden echter niet benut. Maikel vd Honing kopte de vrije trap van Daan Bartels rakelings langs het doel. Na een prima pas van Jeroen Evers op Jordy Bukkems, gaf deze perfect voor op Maikel vd Honing. Deze uitstekende mogelijkheid werd door hem hoog over geschoten. Enkele minuten later liet de laatste man en aanvoerder van Steensel, F. Saris de bal van zijn voet springen. De inzet van wederom Maikel vd Honing werd door de uitstekende doelman van Steensel, Jasper vde Ven geblokt. De bal caramboleerde raar voor het doel langs en stuiterde tegen de paal, om vervolgens weer voor het doel langs uit de doelmond te verdwijnen. In de 23e min werd een vrije trap van Maikel wederom door de doelman van Steensel gestopt. Enkele min later volgde een pas van Daan Bartels op Jordy Bukkems van BES. Diens voorzet werd door Ruud Nijssen volledig gemist. De rebound van Mark de Groot werd door een verdediger geblokt. Weer 2 min later wederom een grote mogelijkheid voor BES om te scoren. Uit een verre uittrap van doelman Stijn Habraken van BES, schoot Maikel vd Honing op de doelman. Deze tikt de bal voor het doel. Ruud Nijssen treuzelt echter te lang, waardoor de doelman wederom kan redden. De rebound werd door Daan Bartels hoog over geschoten. Enkele min later wist de doelman van Steensel de inzet van Ruud Nijssen wederom te stoppen. Na 36 min kwam Steensel voor het eerst in het 16m gebied van BES. Op een lichte overtreding van Jordy Bukkems gaf de scheidsrechter Steensel een penalty. Aanvoerder Saris liet de doelman van BES kansloos en kwam zo heel onterecht op een 1-0 voorsprong. 5 Min later kwam BES langszij. Uit een corner wist Ruud Nijssen de bal bij de eerste paal perfect binnen te tikken, 1-1. Op slag van rust mocht BES van geluk spreken dat het weer niet op achterstand kwam. Een inzet op het doel van BES werd door de doelman weg gebokst tegen een aanvaller van Steensel. Tony van Dongen was net op tijd om de bal voor de doellijn weg te trappen.

Derhalve volgde een 1-1 ruststand, waar BES met minimaal 4-1 voor had moeten staan.

De 2e helft was het aanvalsspel van BES van een beduidend minder niveau. Steensel voelde dat er nu tegen BES wel iets te halen viel. Beide teams kregen ondanks het slechte spel diverse mogelijkheden om te scoren. De eerste kansen waren voor Steensel. Doelman Stijn Habraken moest enkele malen reddend optreden. Daan Bartels van BES kreeg vervolgens enkele kansjes uit vrije trappen. Tony van Dongen zag zijn kopbal net voor langs gaan en de inzet van Ralph Habraken werd door de doelman van Steensel gestopt. De voorzet van Maikel vd Honing werd door Ruud Nijssen over gekopt en ook het schot van Ruud werd door de doelman gestopt. De stand van 1-1 bleef op het scorebord staan en na de wedstrijd werd de doelman van Steensel, Jasper vd Ven tot man van de wedstrijd gekozen.