vv BES gaat verder met Peter Jonkman

Het bestuur van vv BES uit Borkel en Schaft, heeft het positieve advies van de Technische Commissie overgenomen, en met Peter Jonkman overeenstemming bereikt voor verlenging, met een jaar, als hoofdtrainer van vv BES.

Zowel Peter als vv BES, hebben hun vertrouwen in elkaar uitgesproken om een derde jaar leiding te geven aan de selectie van deze kleine vereniging, die uitkomt in de 4e klasse. Ondanks de diverse absenties in de selectie gedurende het eerste deel van deze competitie, bezet BES 1, een keurige 2e plaats met 26 punten uit 13 wedstrijden en werd zij in de 3e ronde van de beker, door Topklasser TEC uit Tiel uitgeschakeld.

Het bestuur heeft veel vertrouwen in de wijze waarop Peter functioneert binnen de vereniging en is dan ook verheugd om deze mededeling te kunnen doen.

 

Bestuur vv BES